
Baterie do sprzętu medycznego monitora pacjenta do Mindray
Kompatybilny : Mindray LI23S001A PM-8000E PM7000 IPM-9800
Warunki płatności: T / T, Western Union, Paypal
Metoda wysyłki: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, drogą morską
Termin realizacji: 3-7 dni roboczych
Dostępne są próbki
Opis
Jeśli szukasz baterii do sprzętu medycznego do monitorowania pacjenta, zapraszamy do kontaktu z naszą fabryką. Jako jeden z wiodących producentów i dostawców w Chinach zaoferujemy Ci nie najtańszą, ale konkurencyjną cenę i doskonałą obsługę. Możesz mieć pewność, że kupisz nasze wysokiej jakości produkty.
Baterie do sprzętu medycznego monitora pacjenta do Mindray
Miejsce pochodzenia:Chiny
Nazwa handlowa:Mindray
Orzecznictwo:CE
Numer modelu:MindrayLI23S001A PM-8000E PM7000 IPM-9800
Minimalna ilość zamówienia:1szt
Cena £:jak ustalono
Czas dostawy:1-3 dni robocze
Możliwość dostaw:600 sztuk / tydzień
Specyfikacja techniczna:
| Nazwa produktu | Akumulator medyczny |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa handlowa | Pray-med |
| Certyfikaty | CE / ISO |
| Rozmiar | 182 * 26,1 * 61 mm |
| Wydajność nominalna | 4400 mAh |
| Waga | 330g |
| Rodzaj | LI-ION |
| Napięcie nominalne | 11.1v |
| Podanie | Defigard 5000, Argus PRO LifeCare 2, DG5000 |
| Kolor | czarny |
| Pakiet | Indywidualne pudełko |


Popularne Tagi: Baterie do sprzętu medycznego monitora pacjenta dla Mindray, producentów, dostawców, fabryki, tanie, kup
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również







