Akumulator medyczny firmy Welch Allyn
Kompatybilny : Welch Allyn Unipower B11176 B11190 AMED2005
Warunki płatności: T / T, Western Union, Paypal
Metoda wysyłki: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, drogą morską
Termin realizacji: 3-7 dni roboczych
Dostępne są próbki
Opis
Akumulator medyczny firmy Welch Allyn
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa marki: Welch Allyn
Certyfikacja: CE
Numer modelu: AMED2005
Minimalna ilość zamówienia: 1szt
Cena: jak omówiono
Czas dostawy: 1-3 dni robocze
Możliwość dostawy: 600 sztuk / tydzień
Specyfikacja techniczna:
| Nazwa produktu | Akumulator medyczny |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa handlowa | Pray-med |
| Certyfikaty | CE / ISO |
| Rozmiar | 111,69 * 29,05 * 14,62 mm |
| Wydajność nominalna | 2000 mAh |
| Waga | 155g |
| Rodzaj | NI-MH |
| Napięcie nominalne | 7.2v |
| Podanie | DLA Grason GSI70 DLA akumulatorów międzystanowych AMED2005 DLA R& d Baterie 5046 DO Wymiana akumulatora do Welch Allyn 1770-9672 DLA Zamiennego akumulatora do ścieżki dźwiękowej Welch Allyn DO Akumulatora zamiennego do Welch Allyn GSI70 DLA Unipower B11176 DLA Unipower B11190 |
| Kolor | niebieski |
| Pakiet | Indywidualne pudełko |


Popularne Tagi: Welch allyn akumulator medyczny, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, kup
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również
-

Biolight LB-08 Akumulator litowo-jonowy 12-100-1003
-

Philips Defibrylator Medyczny zapasowy akumulator He...
-

Zapieczętowane ołowiane baterie do sprzętu medycznego
-

Baterie do sprzętu medycznego typu LI-ION 510114040
-

Mindray Batteries Sealed Lead 2300mAh Biomedical
-

Baterie LI - ION do zastosowań medycznych do Mindray



