Medtronic Lifepak 20 Baterie sprzętu medycznego
Kompatybilny:Monitor defibrylatora Medtronic 11141-000068 14200330
Warunki płatności: T / T, Western Union, Paypal
Sposób wysyłki: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, drogą morską
Czas realizacji: 3-7 dni roboczych
Próbki są dostępne
Opis
Medtronic Lifepak 20 Baterie sprzętu medycznego
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa marki: Medtronic Lifepak
Certyfikacja: CE
Numer modelu: 11141-000068
Minimalna ilość zamówienia: 1szt
Cena: jak wspomniano
Czas dostawy: 1-3 dni robocze
Zdolność zasilania: 600sztuk / tydzień
Dane techniczne:
| Nazwa produktu | Akumulator medyczny |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa marki | Módlcie się-med |
| Certyfikaty | CE/ISO |
| Rozmiar | 225 * 46 * 25 mm |
| Pojemność znamionowa | 3000mAh |
| Waga | 600g |
| Typu | Ni-MH |
| Napięcie znamionowe | 12v |
| Aplikacji | Medtronic LIFEPAK 20, MNMLP20, Alphasource AS30139 Dowolna bateria 7045 Baterie międzystanowe AMED0006 O'Donnell 7294MHP Baterie R&D 5042 Okręg wyborczy Sanyo 10HRSCU Unipower B11293 |
| Kolor | Zielony |
| Pakiet | Pojedyncze pudełko |

Popularne Tagi: medtronic lifepak 20 baterie sprzętu medycznego, producenci, dostawcy, fabryka, tanie, kupić
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również
-

10,8 V 65 Wh akumulator litowo-jonowy kompatybilny z...
-

Monitor GE Monitor pacjenta Bateria Dash 3000 SM201-6
-

Biolight LB-03 Akumulator litowo-jonowy 12-100-0002
-

Bateria do defibrylatorów BeneHeart Mindray D2 D3
-

Baterie do sprzętu medycznego typu LI-ION 510114040
-

Baterie do sprzętu medycznego EKG Cardiocare 2000



