
10,8 V 65 Wh akumulator litowo-jonowy kompatybilny z monitorem pacjenta Philips M4605A
Waga: 452 g
Cykl życia: 500 razy
Rozmiar: 149 x 89 x 19,7 mm
Typ: bateria litowo-jonowa, akumulator
Certyfikaty: CE, RoHS
Opis
Akumulator litowo-jonowy zgodny z monitorem pacjenta Philips M4605A
Opis produktu:
| Napięcie nominalne | 10,8 V. |
| Wydajność nominalna | 6Ah |
| Rozmiar | 149x89x19,7 mm |
| Waga | 452g |
| Cykl życiowy | 500 razy |
| Gwarancja | 2 lata |
| Zgodny | MP20 / MP30 / MP40 / MP50 / MP60, monitor MP70 |
| Prąd pracy | 10 A |
| Oryginalny | Guangdong, Chiny |
| Marka | Pray-med |
Cechy:
1 Wysoka jakość, konkurencyjna cena, dobrze wyglądająca, szybka dostawa
2. Materiały złącza i kabla są zgodne ze standardami UL i Rohs
3. Jakość w 100% zapewniona, dokładny pomiar i szybka reakcja
4. Doskonała elastyczność i trwałość
5.OEM / ODM dostępne, konfigurowalne i rysunki są akceptowane
6.Przykładowe zamówienie i małe zamówienie są akceptowane
7. Warunki płatności: T / T, Paypal, Western Union, Money Gram
8. Metody dostawy: DHL, EMS, UPS lub Fedex
Popularne Tagi: Akumulator litowo-jonowy 10,8 V 65 Wh zgodny z monitorem pacjenta Philips M4605a, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, kup
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również
-

Masimo Rainbow RED PC-04 (2058) PC-08 (2059) Przewód...
-

Mulfunction Pediatric Chest ECG Elektrody (DIN 3.0 i...
-

Kompatybilny (Mindray) VS800 Czujnik pulsoksymetru N...
-

Czujnik SpO2 firmy Nellcor DS100A Czujnik SpO2 dla d...
-

Kompatybilny adapter SpO2 z 8 pinami Philips M1943AL
-

Kabel bagażnika EKG kompatybilny z GE Healthcare

