
Bateria do urządzeń medycznych ME202C dla Philips
Kompatybilny : Philips Goldway G50 G60 Li202S-6600 989803160981
Warunki płatności: T / T, Western Union, Paypal
Metoda wysyłki: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, drogą morską
Termin realizacji: 3-7 dni roboczych
Dostępne są próbki
Opis
Bateria do urządzeń medycznych ME202C dla Philips
Miejsce pochodzenia:Chiny
Nazwa handlowa:Philips
Orzecznictwo:CE
Numer modelu:Philips Goldway G50 G60 Li202S-6600 989803160981
Minimalna ilość zamówienia:1szt
Cena £:jak ustalono
Czas dostawy:1-3 dni robocze
Możliwość dostaw:600 sztuk / tydzień
Specyfikacja techniczna:
| Nazwa produktu | Akumulator medyczny |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa handlowa | Pray-med |
| Certyfikaty | CE / ISO |
| Rozmiar | 149 * 90 * 20 mm |
| Wydajność nominalna | 7800 mAh |
| Waga | 490g |
| Rodzaj | LI-ION |
| Napięcie nominalne | 10.8v |
| Podanie | Philips Goldway G50 G60 Li202S-6600 989803160981 |
| Kolor | czarny |
| Pakiet | Indywidualne pudełko |

Popularne Tagi: bateria do urządzeń medycznych me202c dla Philipsa, producentów, dostawców, fabryki, tanio, kup
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również







