Biocare Wymiana EKG Bateria HYLB-683
Kompatybilny: HYLB-683
Warunki płatności: T / T, Western Union, Paypal
Sposób wysyłki: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, drogą morską
Czas realizacji: 3-7 dni roboczych
Próbki są dostępne
Opis
Jeśli szukasz biocare wymiana baterii EKG hylb-683, zapraszamy do kontaktu z naszą fabryką. Jako jeden z wiodących producentów i dostawców w Chinach, zaoferujemy Ci nie najtańszą, ale konkurencyjną cenę i doskonałą obsługę. Prosimy o zapewnienie sobie zakupu naszych produktów wysokiej jakości.
Biocare Wymiana EKG Bateria HYLB-683
Miejsce pochodzenia:Chiny
Nazwa marki:Bioopieka
Certyfikacji:Ce
Zgodny:HYLB-683
Minimalna ilość zamówienia:szt.
Cena:jak wspomniano
Czas dostawy:1-3 dni robocze
Zdolność zaopatrzenia:600sztuk / tydzień
Dane techniczne:
| Nazwa produktu | Akumulator medyczny |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa marki | Módlcie się-med |
| Certyfikaty | CE/ISO |
| Rozmiar | 86* 34 * 44 mm |
| Pojemność znamionowa | 2000mAh |
| Waga | 310g |
| Typu | Ni-MH |
| Napięcie znamionowe | 225 |
| Aplikacji | EKG-1200, EKG-1210, EKG-1201 |
| Ilość komórek | 10 Komórki |
| Kolor | Niebieski |
| Pakiet | Pojedyncze pudełko |


Popularne Tagi: biocare wymiana ekg baterii hylb-683, producenci, dostawcy, fabryka, tanie, kupić
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również









