Monitor Wymiana baterii TWSLB-002
Kompatybilny: IM8, IM8F IM70, IM50,M50R, Drager Vista 129, IM8B, F2,M8B,IM8A,IM8B,IM12
Warunki płatności: T / T, Western Union, Paypal
Sposób wysyłki: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, drogą morską
Czas realizacji: 3-7 dni roboczych
Próbki są dostępne
Opis
Monitor Wymiana baterii TWSLB-002
Miejsce pochodzenia:Chiny
Nazwa marki:Edan (Edan)
Certyfikacji:Ce
Zgodny:TWSLB-002
Minimalna ilość zamówienia:szt.
Cena:jak wspomniano
Czas dostawy:1-3 dni robocze
Zdolność zaopatrzenia:600sztuk / tydzień
Dane techniczne:
| Nazwa produktu | Akumulator medyczny |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa marki | Módlcie się-med |
| Certyfikaty | CE/ISO |
| Rozmiar | 165,35 * 73,65 * 22,96 mm |
| Pojemność znamionowa | 2600mAh |
| Waga | 258g |
| Typu | Li-ion |
| Napięcie znamionowe | 14.8v |
| Ilość baterii | 4 Komórki |
| Aplikacji | Edan IM8, IM8F, IM70, IM50, M50R, Drager Vista 129, IM8B, F2, M8B, IM8A, IM8B, IM12 |
| Kolor | Szary |
| Pakiet | Pojedyncze pudełko |


Popularne Tagi: monitor wymiana baterii twslb-002, producenci, dostawcy, fabryka, tanie, kupić
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również
-

Akumulator litowo-jonowy 11,1 V 2600 mAh Do Philips ...
-

Philips Defibrylator Medyczny zapasowy akumulator He...
-

Bateria wymienna do monitora Contec CMS6000
-

Baterie do sprzętu medycznego monitora pacjenta do M...
-

Bateria zamienna do monitora Edan SD5 SD6 FSNH-6XAA2000
-

Bateria monitora objawów funkcji życiowych Edan M3 T...




