GE Dash 2500 Baterie sprzętu medycznego 2023852-029
Kompatybilny: GE DASH2500, DASH 1800, General Electric / Ge 2023852-029, General Electric / Ge 2500, General Electric / Ge N1082, Baterie międzystanowe AMED2250
Warunki płatności: T / T, Western Union, Paypal
Sposób wysyłki: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, drogą morską
Czas realizacji: 3-7 dni roboczych
Próbki są dostępne
Opis
GE Dash 2500 Baterie sprzętu medycznego 2023852-029
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa marki: GE
Certyfikacja: CE
Numer modelu: 2023852-029
Minimalna ilość zamówienia: 1szt
Cena: jak wspomniano
Czas dostawy: 1-3 dni robocze
Zdolność zasilania: 600sztuk / tydzień
Dane techniczne:
| Nazwa produktu | Akumulator medyczny |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa marki | Módlcie się-med |
| Certyfikaty | CE/ISO |
| Rozmiar | 117*34*69 mm |
| Pojemność znamionowa | 8000mAh |
| Waga | 800g |
| Typu | Ni-MH |
| Napięcie znamionowe | 225 |
| Aplikacji | GE DASH2500, DASH 1800, General Electric / Ge 2023852-029, General Electric / Ge 2500, General Electric / Ge N1082, Baterie międzystanowe AMED2250 |
| Kolor | Czarny |
| Pakiet | Pojedyncze pudełko |



Popularne Tagi: ge dash 2500 baterie sprzętu medycznego 2023852-029, producenci, dostawcy, fabryka, tanie, kupić
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również
-

10,8 V 65 Wh akumulator litowo-jonowy kompatybilny z...
-

Bateria do defibrylatorów BeneHeart Mindray D2 D3
-

Mindray Batteries Sealed Lead 2300mAh Biomedical
-

Urządzenie EKG Urządzenie medyczne Bateria Biocare
-

Baterie do sprzętu medycznego Drager Infinity Delta XL
-

Baterie Nihon Kohden Medical Equipment NI-MH



