
Sonda temperaturowa odbytnicy zgodna z Datascope
Warunki płatności: T / T, Western Union, Paypal
Sposób wysyłki: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, drogą morską
Czas realizacji: 1-7 dni roboczych
MOQ: 30 szt
Opis
Sonda temperaturowa odbytnicy zgodna z Datascope
Warunki płatności: T / T, Western Union, Paypal
Sposób wysyłki: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, drogą morską
Czas realizacji: 1-7 dni roboczych
MOQ: 30 szt
Specyfikacja techniczna:
| Nazwa produktu | Sonda temperatury |
| Kolor kabla | szary |
| Długość kabla | 3m |
| Materiał kabla | Kurtka TPU |
| Średnica kabla | 4mm |
| Złącze instrumentu | Okrągłe, 2 piny |
| Terminal po stronie pacjenta | Odbytnica odbytnicy |
| Waga | 120g |
| Gwarancja | 1 rok |

Popularne Tagi: sonda temperatury do przełykowego odbytnicy kompatybilna z datascope, producenci, dostawcy, fabryki, tanie, kup
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również
-

YSI 400 Reebokowa sonda temperatury przełyku
-

Czujnik sondy temperatury zgodny z Philips
-

Spacelabs Kompatybilna sonda temperatury Medyczna sk...
-

Jednorazowe pudełko czujnika temperatury skóry z son...
-

Sonda czujnika temperatury kompatybilna z Siemens
-

Air Shields Pediatryczny czujnik temperatury skóry n...

