Przewód przedłużający Mindray SpO2, art 0010-30-42625
Numer części:Mindray Datascope 0010-30-42625, 9200-30-10682, 115-023136-00
Warunki płatności: T / T, Western Union, Paypal
Sposób wysyłki: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, drogą morską
Czas realizacji: 3-7 dni roboczych
Próbki są dostępne
Opis
Przewód przedłużający Mindray SpO2, art 0010-30-42625
Opis produktu: Kabel ext,8ft, Radel 2bit- 60°6p,>DB9F,Kompatybilny z czujnikiem NELLCOR i 0010-S
Kompatybilny z: PM9000 ekspresowe. PM80 02,9201,(PM- 6201,7000,8000,M1K0,M2K0 od 2006), Nowy PM-6000 PM7000,8000,9000 PM-9000 Express VS 800, DPM3, DPM4, DPM5
Technologia Spo2: Moduł Masimo
OEM P/N: 0010-30- 42625
Dane techniczne:
| Nazwa produktu | Kabel adaptera Spo2 |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Numer części | Psn0116 |
| Nazwa marki | Módlcie się-med |
| Certyfikaty | CE/ISO |
| Materiał kablowy | Kurtka TPU |
| Średnica kabla | 4 mm |
| Kolor kabla | Szary |
| Złącze przyrządu | 6 pin 60 stopni, złącze Lemo |
| Złącze boczne czujnika | Kobieta DB 9 Pin |
| Długość kabla | 2,4 m/ 8 stóp |
| Pakowania | Opakowanie seperowane z torbą PE |
| Klasyfikacja przyrządów | Klasa II |
| Właściwości | Monitor EKG, maszyna EKG |
| Waga | 100g |
| Gwarancji | 1 rok |
FAQ:
P: Czy jesteś firmą handlową lub twoja firma ma własną fabrykę?
Odp .: Mamy własną fabrykę i możemy również badać produkty.
P: Jak kupić swoje produkty?
Odp .: Mamy kilka produktów w magazynie, możesz zabrać produkty po zorganizowaniu płatności, jeśli to nie wystarczy, możemy rozpocząć produkcję.
P: Czy możemy odwiedzić Twoją fabrykę?
Odp .: Zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki, jeśli przyjedziesz do Chin.
P: Kiedy można dokonać wysyłki?
Odp .: To zależy od ilości.2-3 dni dla zamówienia próbki, 5-10 dni dla zamówienia zbiorczego. Postaramy się dostarczyć towar tak szybko, jak to możliwe.


Popularne Tagi: mindray spo2 przedłużacz, art 0010-30-42625, producenci, dostawcy, fabryka, tani, kupić
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również










