7-stykowy przedłużacz Mindray SpO2-0010-30-42737
Numer części: Mindray 0010-30-42737
Warunki płatności: T / T, Western Union, Paypal
Metoda wysyłki: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, drogą morską
Termin realizacji: 3-7 dni roboczych
Dostępne są próbki
Opis
7-stykowy przedłużacz Mindray SpO2-0010-30-42737
Opis produktu:Kabel przedłużający, 8 stóp, okrągły 7p> DB9F, kompatybilny z czujnikiem NELLCOR i 0010-S
Kompatybilny z:Accutorr 3, Accutorr 7, BeneView T1, BeneView T5, BeneView T8, Beneheart D6, DPM6, DPM7, MEC 12, MPM, PM 6800, paszport 12, paszport 8
Technologia Spo2:Moduł Mindray
Numer OEM:0010-30-42737
Specyfikacja techniczna:
| Nazwa produktu | Kabel adaptera Spo2 |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Numer części | PSN0125 |
| Nazwa handlowa | Pray-med |
| Certyfikaty | CE / ISO |
| Materiał kabla | Kurtka TPU |
| Średnica kabla | 4mm |
| Kolor przewodu | Szary |
| Złącze instrumentu | Złącze okrągłe, 7-pinowe, z kluczem |
| Złącze po stronie czujnika | Złącze żeńskie DB 9 Pin |
| Długość kabla | 2,4 m / 8 stóp |
| Uszczelka | Oddzielne opakowanie z workiem PE |
| Klasyfikacja instrumentów | Klasa II |
| Nieruchomości | Monitor EKG, aparat EKG |
| Waga | 100g |
| Gwarancja | 1 rok |


Popularne Tagi: Mindray SPO2 przedłużacz 7 pin-0010-30-42737, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, kup
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również
-

Biolight Digital MonitorA3, A5, A6, Kabel A8.adapter
-

Adapter kompatybilny z adapterem firmy GE Oximax Ada...
-

Masimo Rainbow RED PC-04 (2058) PC-08 (2059) Przewód...
-

Kompatybilny kabel kablowy / przedłużający Masimo LN...
-

Zgodny kabel adaptera / przedłużacza firmy Philips M...
-

Przedłużacz Spo2 zgodny z RVS-100



