
Kabel adaptera LNC-10 Masimo Spo2 20-biegunowy
Termin płatności: T / T, Western Union, Paypal
Sposób wysyłki: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, drogą morską
Czas realizacji: 1-7 dni (w zależności od ilości)
MOQ: 30 sztuk
Opis
Kabel adaptera LNC-10 Masimo Spo2 20-biegunowy
Termin płatności: T / T, Western Union, Paypal
Sposób wysyłki: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, drogą morską
Czas realizacji: 1-7 dni (w zależności od ilości)
MOQ: 30 sztuk
Specyfikacja techniczna:
| Rodzaj | Przedłużacz Spo2 |
| Certyfikat | CE / ISO |
| Kolor kabla | Szary |
| Średnica kabla | 4mm |
| Materiał kabla | Kurtka TPU |
| Długość kabla bagażnika | 2.4m |
| Złącze Proximax | 20-stykowe złącze Masimo Red |
| Złącze dystalne | DB9 Kobieta |
| Klasyfikacje przyrządów | Klasa II |
| Wielkość pacjenta | Dorośli / dzieci |
| Waga netto | 150g |
| Gwarancja | rok |

Popularne Tagi: Kabel adaptera Lnc-10 masimo spo2 20-pin, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, kupuj
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również
-

Masimo Rainbow RED PC-04 (2058) PC-08 (2059) Przewód...
-

Kompatybilny Masimo LNOP PC08 14-pinowy do kabla ada...
-

Nellcor SCP-10 Adapter kabla / przedłużacza kabla do...
-

Kompatybilny Mindray 0010-20-42594 Czujnik / przedłu...
-

Zgodny Biolight M6 Adapter kablowy / przedłużacz z 5...
-

Przedłużacz kabla DateO Ohmeda SpO2

