
Nonin 7Pin Foam Jednorazowy czujnik Spo2
Katalog: SpO2
Typ produktu: czujnik spo2
Ilość zamówienia mininum: 1PCS
Certyfikat: CE/ ISO13485
Cena: Negocjacje
Opis
Nonin 7Pin Foam Jednorazowy czujnik Spo2
Miejsce pochodzenia:Chiny
Warunki płatności:100% T / T, Western Union, Paypal
Metoda wysyłki:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, drogą morską
Czas dostawy:1-3 dni dla próbki,7-14 dni dla dużego zamówienia po dokonaniu płatności.
Zdolność zaopatrzenia:600sztuk / tydzień
Specyfikacje:
*Temperatura otoczenia: od 0 do 40°C
*Wilgotność względna: od 0% do 80%
* Ciśnienie hiperbaryczne: 86kPa-106kPa
* Materiały: wysokiej jakości kabel TPU Jacket, długość 0,9 m, szary; złota płyta na zatrzasku
Szczegóły produktu:
| Nazwa produktu | Jednorazowy czujnik Spo2 |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa marki | Módlcie się-med |
| Certyfikaty | CE/ISO |
| Kolor kabla | Biały |
| Długość kabla | 0,9 mln |
| Materiał kablowy | Kurtka TPU |
| Średnica przewodu | 2 mm |
| Złącze przyrządu | 7 pinów |
| Złącze końca pacjenta | Pianki |
| Waga | 100g |
| Typu | EKG Holter (EKG Holter) |
| Pakiet | 1-sztuk opakowania w torbie PE, a następnie umieścić w 1 kartonie. |
| Pojedynczy rozmiar opakowania | 16X10X1 cm |
O nas:
Jesteśmy professinal producenta w Chinach kontynentalnych, mamy vrious marek spo2 czujnik, kabel EKG i leadwire, kabel EKG i leadwire, mankiet NIBP, kabel IBP, sonda temperatury, kabel Holter i leadwire, Medical Replacement Battery, itp.

Popularne Tagi: nonin 7pin pianki jednorazowe spo2 czujnik, producenci, dostawcy, fabryka, tanie, kupić
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również
-

Kompatybilny czujnik SpO2 jednorazowego użytku Novam...
-

Kompatybilny czujnik SpO2 jednorazowego użytku Nonin...
-

BCI 1300,1301 Jednorazowy czujnik SpO2 dla dorosłych...
-

Czujnik sondy SpO2 Nihon Kohden DB9
-

Jednorazowy czujnik sondy SpO2 zgodny z Nellcor
-

Jednorazowy czujnik SpO2 kompatybilny z Biolight 9 s...

