
Klips dla dorosłych TPU Materiał Sonda SpO2 wielokrotnego użytku Bezpośrednio adapter Kabel Czujnik
Kompatybilny: Nellcor, Masimo, Mindray, Philips, GE Healthcare, Nihon Kohden
Rozmiary: Klips na palec dla dorosłych, Klips na palec dla dzieci, Miękki silikon dla dorosłych, Miękki silikon dla dzieci, Owijka dla noworodka (nieodłączalna), Owijka dla noworodka (odczepiana)
Oryginał: Guangdong, Chiny
Marka: pray-med
Opis
Klips dla dorosłych TPU Materiał Sonda SpO2 wielokrotnego użytku Bezpośrednio adapter Kabel Czujnik
Zgodność:
| Producent | Model |
|---|---|
| Bitmos | sat 800, sat 801, sat 805, sat 816, satPuls |
| CAS Med | 511 |
| Pomoc kardio | 200 |
| Covidien> Nellcor | N-3000, N-390, N-395, N-550, N-560, N-595, N-600, N-6000, N-600x, NPB-290, NPB-295, Symphony N-3000 |
| Krytyka | 506DNV3, 506DNVP3, 506LNV3, 506LNVP3, 506NV3, 506NVP3 |
| DRE | Waveline |
| Datex Ohmeda | Cardiocap / 5, enGuard CM5 |
| Digicare | LW600 |
| Fukuda Denshi | Dynascope DS-7100 |
| GE Healthcare> Critikon> Dinamap | Carescape B650, Carescape V100, Dinamap ProCare z modułami Masimo Pro 1000, E-NSAT, M-NSAT, Pro 1000, Pro 1000 V3, Pro 200, Pro 300, Pro 300V2, Pro 400, Pro Series, Pro Series V2, ProCare, ProCare 200, ProCare 300, ProCare 400, ProCare Ausculatory 400, ProSeries V2, V300 |
| Huntleigh | Wszystko |
| Invivo | Escort II OPT30 Prism, MDE Prism Escort, T8 |
| Masimo | Wszystkie, Rad-5 |
| Mediana | YM6000 |
| Medtronic> Physio Control | Lifepak 11, Lifepak 12, Lifepak 15, Lifepak 20, Lifepak 20E |
| Midmark> Cardell | 9403, 9500HD |
| Mindray> Datascope | Accutor V, Accutorr Plus, Accutorr Plus (Nellcor), Accutorr V, Duo, EPM4, Passport 2, Passport 2LT, Passport V, Passport XG, Spectrum, Spectrum OR, Trio, V12, V21 |
| Nihon Kohden | BSM-2300, BSM-2304A, BSM-4100, BSM-4104A, BSM-4114A, BSM-5100 |
| Omron> Colin | BP-306, BP-508, BP-808, BP-88, BP-88S, BP-S510, Press-Mate, T105NXM |
| Oridion | Capnostream 20 |
| Philips | Prodigy, VS1 |
| Respironics | Alice 5 |
| Welch Allyn | 42NT0-E1 LXi, 45NE0-E1 LX, 53STP, Propaq CS, Spot Vital Signs 42MTB-E1, Spot Vital Signs 42NTB-E1, Spot Vital Signs lXi |
| Zoll | Seria E, seria M, seria R. |
| Kolor kabla | Szary |
|---|---|
| Średnica kabla | 4 mm |
| Materiał kabla | Kurtka TPU |
| Kategoria | SpO2 |
| Certyfikaty | Zgodność z FDA, CE, ISO 80601-2-61: 2011, ISO10993-1, 5, 10: 2003E, TUV, RoHS |
| Złącze dystalne | 14-stykowe złącze DB |
| Złącze Proksymalne | Klip dla dorosłych |
| Bez lateksu | tak |
| Rodzaj opakowania | Torba |
| Jednostka pakująca | 1 |
| Rozmiar pacjenta | Dorośli (> 40 kg) |
| Technologia SpO2 | Nellcor OxiSmart |
| Jałowy | Nie |
| Całkowita długość kabla | 3 m |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Waga | 150g |
Cechy:
1 Najwyższa jakość, konkurencyjna cena, dobrze wyglądająca, szybka dostawa
2. Materiały złącza i kabla są zgodne ze standardami UL i Rohs
3. Jakość w 100% zapewniona, dokładny pomiar i szybka reakcja
4. Doskonała elastyczność i trwałość
5. Proces technologiczny: cięcie, spawanie, formowanie, montaż i testowanie
6.4 Dostępne rozmiary: dla dorosłych, dzieci, noworodków i niemowląt
7.OEM / ODM dostępne, konfigurowalne i rysunki są akceptowane
8.Przykładowe zamówienie i małe zamówienie są akceptowane
9. Warunki płatności: T / T, Paypal, Western Union, Money Gram
10. Metody dostawy: DHL, EMS, UPS lub Fedex
Popularne Tagi: klips dla dorosłych materiał TPU wielokrotnego użytku sonda spo2 bezpośrednio adapter kabel czujnik, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, kup
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również
-

Kompatybilne kosmetyki 91369/91370 SpO2 Kombinezon c...
-

Dolphin Masimo Kompatybilny czujnik SpO2 kompatybiln...
-

Kompatybilny z czujnikiem SpO2 934SDN kompatybilnym ...
-

Kompatybilny czujnik SpO2 firmy GE Marquette (Masimo...
-

BCI Kompatybilne 3401,3304,3303,3302,3301,3300 Monit...
-

Goldway Choice 5-igłowa jednopłytkowa membrana Neona...

