Kabel światłowodowy Stryker 233-050-065
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
Marka: modli-med
Pozycja nr: 233-050-065
Certyfikacja: CE/ISO
Opis
Kabel światłowodowy Stryker 233-050-065
Światłowód, znany również jako wiązka cewników, jest używany głównie do transmisji światłowodu. Ten produkt jest
zrobiony zszklany światłowód, silikon medyczny i metal ze stali nierdzewnej. Jest miękki i nie pęka. To spotyka
dezynfekcja medycznastandardowe i można je sterylizować w wysokiej temperaturze i pod wysokim ciśnieniem.
Według długości: 2 metry, 2,5 metra, 3 metry

| Promień gięcia | 50mm |
| długość fali | 587 nm |
| przepuszczalność | >85% 546 nm |
| Długość | 2M/2.5M/3M |
| Średnica włókna | 4,8 mm |
| Tłumienie światła | 450 mil morskich<500dB/km |
| Warunki pracy |
Temperatura otoczenia 10 stopni ~ 40 stopni |
| Temperatura robocza | -20 stopień ~200 stopni |
| Temperatura przechowywania | -20 stopień ~60 stopni |










P: Jaką formę płatności możesz zaakceptować?
Odp.: T/T, Western Union, PayPal itp. Akceptujemy każdy dogodny i szybki termin płatności.
P: Jaki masz certyfikat?
Odp.: CE, FDA i ISO13485.
P: Jaki sposób wysyłki możesz zapewnić?
Odp.: Możemy zapewnić wysyłkę drogą morską, lotniczą i ekspresową.
P: Jak możemy uzyskać wycenę?
Odp.: Skontaktuj się z nami, podając specyfikacje: takie jak materiał, model, projekt, rozmiar, kształt, kolor, ilość itp.
Popularne Tagi: stryker światłowodowy kabel świetlny 233-050-065, producenci, dostawcy, fabryki, tanio, kupię
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również














