Akumulatory do sprzętu medycznego firmy Mindray
Kompatybilny : Mindray M5 M5T M7 M9 M7 Seria LI23I001A M7D
Warunki płatności: T / T, Western Union, Paypal
Metoda wysyłki: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, drogą morską
Termin realizacji: 3-7 dni roboczych
Dostępne są próbki
Opis
Akumulatory do sprzętu medycznego firmy Mindray
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa marki: Mindray BeneHeart
Certyfikacja: CE
Numer modelu: Maquet 6487180
Minimalna ilość zamówienia: 1szt
Cena: jak omówiono
Czas dostawy: 1-3 dni robocze
Możliwość dostawy: 600 sztuk / tydzień
Specyfikacja techniczna:
| Nazwa produktu | Akumulator litowo-jonowy |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa handlowa | Pray-med |
| Certyfikaty | CE / ISO |
| Rozmiar | 154 * 52,5 * 39 mm |
| Wydajność nominalna | 4500 mAh |
| Waga | 330G |
| Rodzaj | LI-ION |
| Napięcie nominalne | 11.1v |
| Podanie | Wentylator |
| Kolor | Biały |
| Pakiet | Indywidualne pudełko |
| Model | Mindray M5 M5T M7 M9 M7 Seria LI23I001A M7D |


Popularne Tagi: akumulatory do sprzętu medycznego wielokrotnego ładowania dla mindray, producentów, dostawców, fabryk, tanio, kup
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również









