Akumulator litowo-jonowy Primedic M290 M250. Oryginał, nowa data
Kompatybilny: Primedic XD1, XD10, XD30, XD110, XD3, XD100, XD300, XD330
Warunki płatności: T/T, Western Union, Paypal
Metoda wysyłki: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, drogą morską
Czas realizacji: 3-7 dni roboczych
Próbki są dostępne
Opis
Akumulator litowo-jonowy Primedic M290 M250, oryginalna nowa data




| Nazwa produktu | Akumulator medyczny |
| Miejsce pochodzenia | Li-ion LiFePO4 |
| Nazwa handlowa | Medycyna modlitewna |
| Certyfikaty | CE/ISO |
| Rozmiar | 149 * 90 * 20 mm |
| Wydajność nominalna | 2,5Ah/33Wh |
| Waga | 733g |
| Typ | LITOWO-JONOWY |
| Napięcie nominalne | 13.2V |
| Kolor | Czarny |
| Pakiet | Indywidualne pudełko |

| Kompatybilne modele: | Metrax Primedic Akupak DefiMonitor XD M290 XD1 XD300 XD330 M250 DEFIBRYLATOR PRIMEDIC M290- 97196 - 97195 AKUPAK+ LITE |

1. Okres gwarancyjny: w przypadku wszystkich problemów z jakością zapewnimy wymianę na czas w normalnych warunkach użytkowania.
2. Jeśli nowe elementy nie będą działać z Twoimi urządzeniami, na czas wyślemy nowy zamiennik lub zwrot pieniędzy.






Popularne Tagi: akumulator litowo-jonowy primedic m290 m250 oryginalna nowa data, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, kup
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również











