
Bateria monitora objawów funkcji życiowych Mindray LI12I001A
Kompatybilny : Mindray T1
Warunki płatności: T / T, Western Union, Paypal
Metoda wysyłki: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, drogą morską
Termin realizacji: 3-7 dni roboczych
Dostępne są próbki
Opis
Jeśli szukasz baterii do monitorowania funkcji życiowych Mindray Li12i001a, zapraszamy do kontaktu z naszą fabryką. Jako jeden z wiodących producentów i dostawców w Chinach zaoferujemy nie najtańszą, ale konkurencyjną cenę i doskonałą obsługę. Możesz mieć pewność, że kupisz nasze produkty wysokiej jakości.
Bateria monitora objawów funkcji życiowych Mindray LI12I001A
Miejsce pochodzenia:Chiny
Nazwa handlowa:Mindray
Orzecznictwo:CE
Zgodny:LI12I001A, 2ICR19 / 65
Minimalna ilość zamówienia:1szt
Cena £:jak ustalono
Czas dostawy:1-3 dni robocze
SupplyAbility:600 sztuk / tydzień
Specyfikacja techniczna:
| Nazwa produktu | Akumulator medyczny |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa handlowa | Pray-med |
| Certyfikaty | CE / ISO |
| Rozmiar | 73X46,5X24 mm |
| Wydajność nominalna | 2600 mAh |
| Waga | 120G |
| Rodzaj | LI-ION |
| Napięcie nominalne | 7.4V |
| Podanie | Mindray T1 |
| Ilość komórek | 2 komórki |
| Kolor | czarny |
| Pakiet | Indywidualne pudełko |

Popularne Tagi: Mindray monitor czynności życiowych Li12i001a, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, kup
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również







