Bateria AED FRED EASY Schiller 4-07-0001
kategoria:Bateria defibrylatora
Typ baterii:Li-MnO2
Warunki płatności: T/T, Western Union, Paypal
Sposób wysyłki: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, drogą morską
Czas realizacji: 3-7 dni roboczych
Próbki są dostępne
Opis
Bateria AED FRED EASY Schiller 4-07-0001




| Gwarancja | 3 miesiące-1rok |
| Nazwa handlowa | Modlitwa-med |
| Numer modelu | 4-07-0001 |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Wolt | 12V |
| Waga | 170g |
| Długość | 81 * 40 * 40 mm |
| Kolor | Niebieski |

1. Okres gwarancyjny: zapewniamy wymianę wszystkich produktów w terminie, pod warunkiem normalnego użytkowania, w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów jakościowych.
2. Jeśli nowe produkty nie będą działać z Twoim urządzeniem, wyślemy Ci nowe zamienniki lub zwrócimy pieniądze w odpowiednim czasie.






Popularne Tagi: fred easy schiller aed bateria 4-07-0001, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, kup
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również











