Silikonowa elektroda ujemna pacjenta z płytką elektrody wtykowej 6,3 mm czarna
Katalog: ESU
Rodzaj produktu: kabel adaptera elektrochirurgicznego
Minimalna ilość zamówienia: 1 szt.
Certyfikacja: CE/ISO13485
Negocjacja ceny
Opis
6,3 mm elektroda wtykowa elektroda ujemna elektroda silikonowa
Opis produktu
| Kategoria | elektrochirurgiczna płyta uziemiająca |
| rozmiar | 145*245*4mm |
| Grubość | 4mm |
| Kolor kabla prowadzącego | czarny |
| Długość całkowita | 3m |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Rodzaj opakowania | Torba/pudełko |
| Jednostka opakowania | 1 |
| Rozmiar pacjenta | Dorosły/Pediatryczny |


Popularne Tagi: silikonowa elektroda ujemna pacjenta z wtyczką 6,3 mm płytka elektrody czarna, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, kup
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również
-

Kabel adaptera do jednostki elektrochirurgiczne ESU ...
-

Kabel do elektrokoagulacji linii bipolarnej
-

Wielokrotnego użytku silikonowa czarna płytka ujemna...
-

Kompatybilny Nihon Kohden TL251T jednorazowy klej SpO2
-

Jednorazowe złącze do przetwornika ciśnienia krwi Utah
-

7-pinowy czujnik medyczny Smiths Medical Sensor SpO2...

