EKG 12-LD Leadwires Banana
Czas realizacji: 1-7 dni roboczych (w zależności od ilości)
Warunki płatności: 100% depozytu T / T, Western Union
Sposób wysyłki: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, Drogą morską
MOQ: 5 szt
Opis
Jeśli szukasz bananowego drutu ołowiowego EKG 12-ld, zapraszamy do kontaktu z naszą fabryką. Jako jeden z wiodących producentów i dostawców w Chinach, zaoferujemy nie najtańszą, ale konkurencyjną cenę i doskonałą obsługę. Zapewniamy, że kupisz nasze produkty wysokiej jakości.
EKG 12-LD Leadwires Banana
Czas realizacji: 1-7 dni roboczych (w zależności od ilości)
Warunki płatności: 100% depozytu T / T, Western Union
Sposób wysyłki: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, Drogą morską
MOQ: 5 szt
Specyfikacja techniczna:
| Kolor kabla | Szary |
| Długość kabla | 0.9m |
| Średnica kabla | 2 mm |
| Materiał kabla | Kurtka TPU |
| Przewód kablowy | 12 odprowadzeń |
| Standard | AHA / IEC |
| Złącze instrumentu | Twin Pin |
| Złącze końca pacjenta | Banan |
| Waga | 200g |
| Gwarancja | 1 rok |



Popularne Tagi: ekg 12-ld ołowiany banan, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, kupuj
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również










