
Elektrody kablowe Golden Cup EEG
Czas realizacji: 1-7 dni roboczych (w zależności od ilości)
Warunki płatności: 100% depozytu T / T, Western Union
Sposób wysyłki: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, Drogą morską
MOQ: 5 szt
Opis
Elektrody kablowe Golden Cup EEG
Czas realizacji: 1-7 dni roboczych (w zależności od ilości)
Warunki płatności: 100% depozytu T / T, Western Union
Sposób wysyłki: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, Drogą morską
MOQ: 100 sztuk
Specyfikacja techniczna:
| Podanie | Sprzęt medyczny EEG Bran |
| Kolor kabla | kolorowy |
| Materiał kabla | Kurtka TPU |
| Złącze dystalne | Din 1,5 mm |
| Średnica miseczki | 9,5 mm |
| Długość kabla tułowia | 2.7m |
| Długość kabla ołowianego | 1,5 m lub niestandardowe |
| Standard | IEC |
| Gwarancja | 1 rok |


Popularne Tagi: elektrody kablowe eeg golden cup, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, kupuj
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również
-

Spacelabs Ultraview SpO2 Przedłużacz kabla / adapter...
-

Wysokiej Jakości Złoty Złoty Miedziany Kabel Elektro...
-

Zestaw drutów elektronicznych Philips 5lead ECG z ch...
-

Philips M1971a 5-żyłowy zestaw przewodów EKG z zatrz...
-

Pozłacana elektroda Eeg Cup, kolorowy kabel EEG, gni...
-

Jednorazowy 7-pinowy czujnik Spo2 niezgodny z Oximax...

