M4725A Zatrzaskowy 5-odprowadzeniowy kabel holtera AHA do EKG Zatrzaskowy
Model: M4725A
Katalog: Holter Kabel EKG
Rodzaj produktu: Kabel odprowadzający holter EKG
Minimalna ilość zamówienia: 1 szt
Certyfikacja: CE / ISO13485
Negocjacja ceny
Opis
M4725A AHA Snap 5-odprowadzeniowy holter Kabel EKG Leadwire Snap
Miejsce pochodzenia:Chiny
Zasady płatności:100% T / T, Western Union, Paypal
Sposób wysyłki:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, drogą morską
Czas dostawy:1-3 dni na próbkę, 7-14 dni na duże zamówienie po dokonaniu płatności.
SupplyAbility:600 sztuk / tydzień
Specyfikacje:
* Temperatura otoczenia: od 0 do 40 ° C (od 32 do 104 ° F)
* Wilgotność względna: od 0% do 80%
* Ciśnienie hiperbaryczne: 86 kPa-106kPa
* Materiały: wysokiej jakości kabel kurtki TPU, długość 0,9 m, szary; złoty talerz na zatrzask
Szczegóły Produktu:
| Nazwa produktu | EKG Holter Cable Leadwire |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa handlowa | Pray-med |
| Certyfikaty | CE / ISO |
| Kolor przewodu | szary |
| Przewody kablowe | 10 odprowadzeń |
| Długość kabla | 0.9m |
| Materiał kabla | Kurtka TPU |
| Średnica przewodu ołowianego | 2mm |
| Złącze instrumentu | 10 pinów |
| Złącze końca pacjenta | Kłapnięcie |
| Waga | 100G |
| Rodzaj | EKG Holter |
| Standard | AHA |
| Pakiet | 1 sztuka w woreczku PE, a następnie w 1 kartonie. |
| Rozmiar pojedynczego opakowania | 16X10X1 cm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
O nas:
Jesteśmy profesjonalnym producentem w Chinach kontynentalnych, mamy różne marki czujnika spo2, kabla i przewodu EKG, kabla EKG i przewodu, mankietu NIBP, kabla IBP, sondy temperatury, kabla i przewodu Holtera, zamiennej baterii medycznej itp.

Popularne Tagi: m4725a aha snap 5 lead holter ekg kabel leadwire snap, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, kup
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również
-

Stabilna Jakość Kabel EKG Petros 4lead, IEC, klips /...
-

Wysokiej jakości Przenośniki Spacelabs Ultraview 120...
-

Kompatybilny kabel mennen 5-calowy EKG AHA Grabber 1...
-

Przewody kablowe przetwornika EKG Bionet 5 odprowadzeń
-

Mindray Oryginalny 12-stykowy kabel EKG EA6232B
-

Kabel 3 odprowadzeń EKG Nihon Kohden IEC




