
Przewody EKG zgodne z Drager / Draeger IEC
Warunki płatności: T / T, Western Union, Paypal
Sposób wysyłki: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, drogą morską
Czas realizacji: 1-7 dni roboczych
MOQ: 30 szt
Opis
Przewody EKG zgodne z Drager / Draeger IEC
Warunki płatności: T / T, Western Union, Paypal
Sposób wysyłki: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, drogą morską
Czas realizacji: 1-7 dni roboczych
MOQ: 30 szt
Specyfikacja techniczna:
| Nazwa produktu | Kabel EKG |
| Kolor kabla | szary |
| Długość kabla | 3m |
| Materiał kabla | Kurtka TPU |
| Średnica kabla | 4mm |
| Złącze instrumentu | Bliźniak |
| Terminal po stronie pacjenta | Kłapnięcie |
| Waga | 120g |
| Gwarancja | 1 rok |

Popularne Tagi: Drager / Draeger kompatybilne przewody ołowiowe EKG, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, kupuj
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również
-

Kompatybilny Spacelabs Kabel EKG 3-przewodowy Zestaw...
-

Philips M1971a 5-żyłowy zestaw przewodów EKG z zatrz...
-

Nihon Kohden BR-019 Przewód elektryczny 5-żyłowy do ...
-

Kabel EKG Nihon Kohden BR906P 3-przewodowy do zacisk...
-

Jednorazowe zaciski kablowe EKG z bezpośrednim połąc...
-

Klipsy EKG Leadwire 5-LD zgodne z Mindray

