Moduł przedłużający Sirecust 630 / Sirecust 700 / Sirem Siemens Spo2
Termin płatności: T / T, Western Union, Paypal
Sposób wysyłki: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, drogą morską
Czas realizacji: 1-7 dni (w zależności od ilości)
MOQ: 30 sztuk
Opis
Moduł przedłużający Sirecust 630 / Sirecust 700 / Sirem Siemens Spo2
Termin płatności: T / T, Western Union, Paypal
Sposób wysyłki: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, drogą morską
Czas realizacji: 1-7 dni (w zależności od ilości)
MOQ: 30 sztuk
Specyfikacja techniczna:
| Rodzaj | Przedłużacz Spo2 |
| Certyfikat | CE / ISO |
| Kolor kabla | Szary |
| Średnica kabla | 4mm |
| Materiał kabla | Kurtka TPU |
| Długość kabla bagażnika | 2.4m |
| Złącze Proximax | 10 pinów Okrągłych |
| Złącze dystalne | DB9 Kobieta |
| Klasyfikacje przyrządów | Klasa II |
| Wielkość pacjenta | Dorośli / dzieci |
| Waga netto | 150g |
| Gwarancja | rok |

Popularne Tagi: sirecust 630 / sirecust 700 / sirem module siemens spo2 przedłużacz, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, kup
Wyślij zapytanie
Może ci się spodobać również
-

Zgodny kabel adaptera / przedłużacza SpO2 firmy Noni...
-

Kabel adaptera SpO2 zgodny ze standardem 6 Pin dla V...
-

Kompatybilny adapter SpO2 z 8 pinami Philips M1943AL
-

Przedłużacz kabla DateO Ohmeda SpO2
-

Kabel adaptera SpO2 DB9 dla Masimo LNC-10 2056
-

Kabel adaptera przetwornika DateO Ohmeda SpO2 - OXY-C1




